Top 3 nízkokapitalizované altcoiny podle Tylera Swope: Seriál TNT

tnt

Zde jsou 3 nejlepší altcoiny s malou kapitalizací (lowcap), které podle obchodníka s kryptoměnami Tylera Swope překonají zbytek trhu. Nacházíme se v bull marketu a altcoiny začaly střílet strmě vzhůru. Mnozí obchodníci sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny, který z nich bude úspěšný?

3 lowcap altcoiny Tylera Swope

Trader, analytik a influencer v jedné osobě Tyler Swope sdílí své kandidáty na nejzajímavější projekty, které mají podle jeho názoru potenciál vysokého zhodnocení. Jmenuje tři nízkokapitalizované altcoiny, o nichž se domnívá, že mohou porazit trh a dokonce jít proti proudu i v době, kdy zbytek trhu stagnuje.

Bao Finance (BAO)

V novém videu Swope jako první ze tří altcoinů svým 203 000 odběratelům jmenuje DeFi platformu Bao Finance (BAO). Tento altcoin se aktuálně nachází na 483 místě dle CMC s cenou 0,00124 USD a kapitalizací 42 mil. dolarů.

„xDai pooly jsou nasazeny, několik drobných chyb, ale jak můžeme slyšet z úst Baomana: ‘Blokové odměny byly odsunuty ještě o jeden den, ale farmy fungují a jsou stabilní.’ Vklady uživatelů mohou začít hned. Ano, plodiny jsou připraveny k pěstování na xDai. Postupují přesně podle plánu.“

Swope dodává, že BAO lze nyní použít jako kolaterál pro spotové obchodování na kryptoderivátové burze FTX.

Deus Finance (DEUS)

Druhým altcoinem na Swopeho seznamu je Deus Finance (DEUS). Jedná se o platformu pro tokenizaci aktiv a derivátů z jiných trhů mimo kryptomarket. Uživatelům umožňuje obchodovat akcie, komodity a další aktiva přímo na Ethereu.

Swope věří, že současná celková hodnota uzamčená v rámci platformy ve výši 39 milionů $ poroste, protože projekt spouští škálovatelnou syntetickou platformu. DEUS se s kapitalizací (počítanou na základě max. nabídky) ve výši necelých 16,5 mil. $ řadí na 2475. místo. Cena za jednotku je aktuálně 9,19 dolarů.

„Deus oficiálně zahájí svoji decentralizovanou obchodní platformu v příštích 48 hodinách. Na xDai budete moci obchodovat stovky akcií, forexů a vybraných kryptoměn bez časového omezení.“

Non-Fungible Yearn (NFY)

Posledním zajímavým altcoinem na radaru Tylera Swope je DeFi platforma kombinující decentralizované finance a NFT. Non-Fungible Yearn (NFY) podle kryptoinfluencera rozšiřuje možnosti a příležitosti v subsektoru “non-fungible” tokenů (NFT) tím, že „vezme NFT a použije jej na DeFi.“

Advertisement
Nejedná se však o žádné tokenizované tweety, je to poněkud zajímavější…

„Jsou prvním protokolem DeFi, který využívá NFT k zajištění bezpečnějšího a flexibilnějšího výnosového farmaření tím, že chrání peněženku a umožňuje první přenosný stake. To, co to dělá, je tvorba ekosystému, kde místo adres peněženek, které představují právo na stake, bude právo na staknuté prostředky a výnosy představovat NFT, který generuje. Se svými staknutými tokeny a budoucím výnosem budete moci obchodovat prostřednictvím NFT.“

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Přečti si základy kryptoměn před případnou investicí do Bitcoinu: Pro začátečníky

Jack Dorsey draží svůj první tweet jako NFT – aktuální cena je 2,5 mil. dolarů!?!

Za 10 let bude vytěženo 98 % Bitcoinu. Pouhých 0,01 BTC může stačit k bohatství

Co pije naše komunita a kdo má nejlepší slogan? Berete to až moc vážně, recese vám vázne!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.