Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

#60: Víme, jak vypadá Satoshi Nakamoto ve filmu | Týdenní přehled

Vítejte u 60. dílu souhrnu na Hodlerovi. Bitcoin tento týden stagnuje v okolí 9 500 dolarů a mírně se pozvolným pohybem propadá směrem k současným 9 300 $ za minci. V Británii vzniká film, jehož hrdinou není nikdo jiný než Satoshi Nakamoto.

Nakamoto ve filmu

Nakamoto,
Nakamoto ve filmu (Akie Kotabe; zdroj: IMDB)

Zjistit, jak vypadá tvůrce BTC, záhadný Nakamoto, to by chtěl snad každý příznivec kryptoměn. Satoshi Nakamoto se stal legendou a nyní si zahrál také ve filmu. Producentem je Phil Harris a Satoshiho si zahrál Akie Kotabe. Podle Harrise je již asi 70 % filmu natočeno, byli však nuceni práci přerušit kvůli koronaviru. Decrypted, který byl financován kryptoměnou, by měl být k dispozici na kryptoměnových videoplatformách do konce roku 2020. Kromě toho ho tvůrci chtějí nabídnout také na největších běžných platformách, jako je Netflix a Amazon Prime. „Chceme, aby byl tento film součástí krypto revoluce ve filmovém průmyslu,” dodává producent. Zápletka filmu se mj. týká únosu a mučení Satoshiho agenty NSA, pro které je Nakamoto terorista představující vážné nebezpečí pro národní bezpečnost.

 

Týdeníky a nepravidelné články

HODL | Changpeng Zhao – Kdo je CZ a co víme o šéfovi přední kryptoburzy Binance

V našem týdeníku přinášíme spoustu zajímavých věcí ze světa kryptoměn. Některé z posledních dílů jsme věnovali osobnostem, jako je Charlie Lee, Vitalik Buterin, a další. Tentokrát jsme si představili zakladatele jedné z největších kryptoburz na světě – Binance. Changpeng Zhao, známý jako CZ, se stal jedním z nejvlivnějších a nejrespektovanějších lidí v kryptosvětě. Za to vděčí obrovskému úspěchu své burzy Binance. Chcete vědět, jak to dokázal?

3 Výroky o kryptu: Steve Forbes, Brad Garlinghouse a profesor Hong Ki-hoon

Kdo chce znát názory kryptoměnové komunity a jejích představitelů, musí komunitě naslouchat. Tentokrát jsme si posvítli třeba na výrok o kryptu, jehož autorem byl Steve Forbes, mediální magnát a šéfredaktor známého obchodního časopisu Forbes.

Kryptozprávy: Microsoft spouští platformu pro správu digitální identity na mainnetu Bitcoinu…

Společnost Microsoft spustila veřejnou beta verzi svého decentralizovaného ekosystému identit (ION) na bitcoinovém mainnetu. Proběhla ohromující transakce, při které velryba přesunula 132 255 bitcoinů (BTC) v hodnotě asi 1,24 miliard USD. Společnost Glassnode odhalila, že počet peněženek obsahujících alespoň 0,1 mince dosáhl na nová maxima. Komunita věnovala přes 0,7 BTC oběti phishingu. A další zprávy.

Odpočinkový článek: Co když svět, který známe, není jediný možný?

Lidi mají přirozeně tendenci vidět svět skrze určitý filtr. Během života si tvoříme jakousi naučenou sestavu vjemů, zkušeností, a podobně. Tyto určité programy nás uzavírají do hradeb naší vlastní mysli. V jakých pastích nás drží naše mysl?

Kryptozprávy: Deutsche Bank věští katastrofu…

Prezident Spojených států Donald Trump údajně v roce 2018 nařídil ministrovi financí Stevenovi Mnuchinovi zaútočit na Bitcoin. Rychle se rozvíjející přední světová kryptoburza Binance expanduje s novou platformou zaměřenou na Evropu. Deutsche Bank varuje před větší katastrofou než pandemie. Vzniká film, ve kterému je hlavním hrdinou Satoshi Nakamoto. Facebook propaguje scamy a cenzuruje politiku…

O nás

10 článků z webu KryptoHodler.cz, které si prostě musíte přečíst

KryptoHodler.cz je místo, kde je srdečně vítán každý příznivec kryptoměn. Neustále usilujeme o pečlivý výběr těch nejzajímavějších zpráv a novinek, abychom vám přinášeli skutečně jen to nejpodstatnější a nejzajímavější, co se aktuálně děje. V tomto článku jsme si připomněli TOP 10 článků, které určitě stojí za přečtení.

Podvody a hacky

Interview: Češka klikla na reklamu s Leošem Marešem, podvodníci z ní vymámili peníze, hesla a infikovali počítač

Obětí podvodu se stala žena z České republiky, která si přála zůstat v anonymitě. Souhlasila, že nám vypoví, co se přesně stalo, abychom vás mohli informovat o aktuálních metodách, které podvodníci používají, a současně také varovat před platformou Bitcoin Revolution, Bitcoin Code, a jim podobným zákeřným podvodům.

Původcem ethereových transakcí s poplatky 5 mil. USD je údajný Poznzi systém GoodCycle

Ethereová komunta zaznamenala několik prapodivných transakcí s poplatky nastavenými do extrému. Tyto abnormality někoho stály přes 5 milionů dolarů ve prospěch těžařů, kteří tak obdrželi neočekávaný bonus. Dle zjištění PeckShield je původcem těchto transakcí korejská “směnárna” GoodCycle.

Svět

Demonstranti v Libanonu zapálili centrální banku

Měnová krize v Libanonu vyvolala rozsáhlé protesty zaměřené na centrální banky. Demonstranti projevili svůj hněv tak, že na protest zapálili centrální banku.

Komunita

Riccardo Spagni: Aby bylo jasno, Wright přiznal, že ukradl 80k BTC z MtGox

O víkendu se vyrojily dohady, že australský počítačový vědec, který tvrdí, že je tvůrcem Bitcoinu, může mít kontrolu nad adresou, která obsahuje ukradené BTC z burzy MtGox. Samozvaný Satoshi nyní prostřednictvím svých právníků otevřeně přiznal, že je chlapem, který ukradl 80 000 BTC z Mtgox,” jak uvádí Monero Core vývojář Riccardo Spagni.

#4 | Kytkova zpráva: Dopřejme podporu snažícím se projektům

Máme tu pokračování blogu našeho zakladatele 😲😍👍

Tip: Hodlerská komunita a hlasování o tématu týdeníku HODL

Závěr

A to je již z dnešního Sobotního přehledu posledních novinek vše. Přejeme vám hezký víkend a nezapomeňte, že hodleři nepanikaří, i kdyby si Nakamoto zahrál ve filmu.


Krypto Hodler je místo, kde je srdečně vítán každý příznivec kryptoměn. I díky vám se nám daří den za dnem budovat příjemnou komunitu vzájemně nápomocných lidí. Neustále usilujeme o pečlivý výběr těch nejzajímavějších zpráv a novinek, abychom vám přinášeli skutečně jen to nejpodstatnější a nejzajímavější, co se aktuálně děje. Zprávy doplňujeme edukativními a odpočinkovými články a jednou týdně vše zabalíme do Sobotního přehledu posledních novinek (SPPN), abychom vám umožnili zpětně listovat v novinkách týden po týdnu. Poskytujeme vám časově úsporné řešení, jak sledovat aktuální dění během pouhých několika minut týdně.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *