Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Altcoin s malou kapitalizací, který je podle Coin Bureau jedním z nejslibnějších projektů roku 2021: Seriál TNT

Coin Bureau je youtube kanál se 450 tisíci odběrateli. V jednom ze svých videí říká, že je obzvlášť býčí na jednom altcoinu s nízkou kapitalizací. Nacházíme se v bull marketu a altcoiny začaly střílet strmě vzhůru. Mnozí obchodníci sdílejí své žhavé kandidáty na největší trháky sezóny, který z nich bude úspěšný?

Tip od Coin Bureau

Pseudonymní obchodník a analytik z kanálu Coin Bureau říká, že věří, že Litentry (LIT), protokol agregace identity, má pozoruhodný růstový potenciál. Jde o poměrně neznámý altcoin, který aktuálně zaujímá 171. místo na CMC a může se pochlubit poměrně skromnou kapitalizací ve výši necelých 134 mil. dolarů.

Youtuber uvádí:

„Když jsem na lovu altcoinových drahokamů s malou kapitalizací, hledám několik věcí. Faktory, které když se spojí, podstatně zvýší šanci, že mi můj výběr přinese peníze.

Nyní to zahrnuje faktory, jako je řešení naléhavého problému jako jeden z prvních, kdo to udělal, a zároveň je postaven v méně nasyceném ekosystému, který má dobře podporovaný token. A jeden z nejslibnějších projektů, o kterém jsem nedávno zjistil, že splňuje tato kritéria, je Litentry.“

Proč Litentry (LIT)?

S aktuální cenou 7,33 USD je Litentry asi na polovině ceny ze svého ATH, které tento altcoin vytvořil teprve nedávno, konkrétně 16. února 2021. Jde o protokol zaměřený na agregaci a ověřování decentralizované digitální identity.

Coin Bureau uvádí:

„To, co mě opravdu přivedlo k Litentry, byl problém, který řeší v prostoru decentralizovaného financování (DeFi). Neviděl jsem ani neslyšel o projektu, který by nabízel podobné ověření na základě identity v jakémkoli ekosystému.

Schopnost ověřit jedinečnou identitu adres peněženky je chybějícím klíčem k DeFi…“

Projekt přichází na Polkadot

„Musíte si uvědomit, že jde o projekt, který bude spuštěn jako parachain na Polkadotu. Musíte se jen podívat na některé vzrušení kolem projektů založených na Polkadot, abyste získali představu o tom, kolik neuspokojené poptávky zde je.

Roste pocit, že tokeny DeFi založené na Polkadotu mohou zaznamenat podobné cenové zhodnocení jako ty, které jsme viděli v ekosystému Ethereum již v roce 2020. Ať už tomu věříte nebo ne, je irelevantní. Pokud tomu trh věří, cenová dynamika se pravděpodobně zrychlí,“ uzavírá Coin Bureau.

Dodatek

Mezi výhody ověřené identity patří třeba zamezení duplikace airdropů pro stejné uživatele. Mnoho DeFi projektů přitom využívá právě airdropy jako způsob, jak odměnit stávající nebo přilákat nové uživatele. Bez známé a důvěryhodné identity není v DeFi možné úvěrová půjčka a veškeré decentralizované půjčovací platformy fungují v zásadě jen jako zastavárny mincí a tokenů. K dalším využitím pak patří například zajištění, že hlasovací síla není řízena hrstkou velryb, které pouze rozdělí mince na mnoho různých peněženek, atd… “Mokrým snem” příznivců digitální identity obecně je pak samozřejmě decentralizované ověření identity v rámci povinných AML a KYC procesů, které by eliminovalo nahrávání osobních dokumentů na burzy.

Skončil USDT FUD: Bitfinex a Tether se dohodly s newyorským prokurátorem na ukončení soudního sporu. Zaplatí pokutu 18,5 milionu dolarů

Skončil USDT FUD: Bitfinex a Tether se dohodly s newyorským prokurátorem na ukončení soudního sporu. Zaplatí pokutu 18,5 milionu dolarů

BitcoinPaperWallet má zadní vrátka; Systémy FEDu spadly; Výprodej mohl způsobit HOAX o prodávající velrybě: Příběhy týdne

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje edukativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme investiční rady. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *