Binance si připravuje peněženku pro případné pokuty amerických regulátorů
Největší světová kryptoburza Binance chce vyřešit problémy s regulátory ve Spojených státech a mít klid.
SEC navrhuje překážku pro krypto společnosti, které působí jako správci digitálních aktiv
Binance bude platit
Největší světová burza digitálních aktiv Binance se chystá čelit pokutám a sankcím. Společnost vyjádřila touhu urovnat zbývající regulační a donucovací vyšetřování ve Spojených státech.
Podle Patricka Hillmanna, hlavního strategického ředitele, Binance spolupracuje s regulátory na nápravě minulých problémů s dodržováním předpisů. Zdůraznil, že je jeich cílem zjistit, jakými nápravami musí kryptoburza nyní projít, aby vyhovovala všem regulačním nárokům.
To by podle něj mohlo zahrnovat výplatu pokut či mimosoudních urovnání. Mohlo by jich být i více, uv...


















