Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Anthony Pompliano: Každý jednotlivec v kryptoprůmyslu podceňuje Bitcoin

Anthony Pompliano je jedním z nejznámějších a nejrespektovanějších odborníků na Bitcoin a kryptoměny. Nyní přichází s velmi optimistickým názorem ohledně krále digitálních aktiv, kryptoprůmyslu a decentralizovaných měn…

Pompliano vyzývá k nepodceňování BTC

Zakladatel společnosti Morgan Creek Digital Anthony Pompliano si myslí, že všichni v kryptoprůmyslu podceňují potenciál Bitcoinu zcela přepracovat globální finanční trh. Svými výroky tak nabízí možnost k zamyšlení všem, kteří se zajímají o digitální měny, zda nepodceňují potenciál, který v sobě decentralizovaná měna ukrývá.

Pompliano uvádí:

„Myslím si, že Bitcoin bude další globální rezervní měnou a myslím si, že každý člověk, který to poslouchá, každý člověk v tomto odvětví tuto věc zcela podceňuje. Věřím, že bitcoiny nejsou jen nejtvrdšími nejzdravějšími penězi, jaké jsme kdy na světě viděli, ale myslím si, že jsou také vrcholovým predátorem na finančních trzích.”

Od krále kryptoprůmyslu k digitální rezervní měně

Lidé, kteří se pohybují ve financích, podle Pompliana většinou nerozumí jedné věci. Říká, že důvodem, proč je tak optimistický ohledně budoucnosti Bitcoinu, je trend, kdy vše digitální nahrazuje své analogové předchůdce. To POMP popisuje jako „nadřazenost digitálních aktiv nebo digitálních produktů nad analogovými produkty a aktivy.”

Dále uvádí, že když se podíváte na uchovávání hodnoty a média směnných aktiv, historicky byla analogová a pak se v podstatě stala elektronickými aktivy. […] Což bylo jen mírné vylepšení analogové verze…” Nyní tu však máme digitální verzi – Bitcoin – který podle Pompliana analogové i elektronické peníze překonává.

TIP: Pompliano: Byrne bude za svou masivní sázku na BTC oslaven, nebo zesměšněn

Vzácnost podložená důkazem

Informační prostředí založené na důkazech je podle Pompliana produktem kryptoprůmyslu, který svět potřebuje. Bitcoinový blockchain má v sobě zakódována pravidla, která jsou v podstatě ekvivalentem zákona. Bitcoin nevyžaduje důvěru v třetí strany, jako je tomu v systému fiat

peněz. Také samotná vzácnost BTC je prokazatelná a dá se snadno ověřit.

“Pokud prohlásíte: ‘Zlato je vzácné’ a já řeknu ‘Dokažte to,’ nemůžete. Když vám řeknu ‘Bitcoin je vzácný,’ a vy řeknete ‘Dokažte to,’ mohu vám ukázat, že existuje [maximální zásoba] 21 milionů bitcoinů. Můžu vám ukázat přesné číslo v cirkulující nabídce. Mohu vám ukázat přesnou denní příchozí nabídku a pokud řeknu ‘Skvělé, toto je Bitcoin, ukažte mi ekvivalent u zlata,’ nikdo to nedokáže.

U každého čísla [ohledně zásoby zlata] musíte uvést hvězdičku a říct, že je odhadovaná. Toto je důležité. To opravdu rozčiluje starší lidi ve finančnictví a rozčiluje komunitu zlatých chyb, ale důvod, proč je to tak důležité, je, že zlato vypráví příběhy a Bitcoin poskytuje důkazy.“

Zajímavostí je, že také Stephen Harper, který devět let působil jako premiér Kanady, nedávno jmenoval Bitcoin jako jednu z možných alternativ náhrady dolaru na pozici globální rezervní měny.

 

Anthony Pompliano: Bitcoin pomáhá miliardám lidí v Hongkongu a Indii – lidé si ho časem zvolí!

BlockFi recenze: Nabízí úroky z vložených kryptoměn [aktualizace 2022]

Raoul Pal věří, že nás čeká altcoinová sezóna: Ethereum může jít až na 20 tisíc $

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *