Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

45 # | 3 vykutálené výroky a další novinky týdne: SPPN

Máme tady sobotní souhrn posledních novinek (SPPN), neboli zprávy týdne. Týden po týdnu pro vás chystáme souhrn, kde si během chvilky projdeme vše, co se od vydání posledního dílu událo v kryptosvětě, na marketu, v kryptoměnové komunitě i mimo ni. Hlavní téma: 3 vykutálené výroky.

3 vykutálené výroky

Kandidát na prezidenta USA řekl, že regulace nezabrání lidem kupovat Bitcoin

Americký prezidentský kandidát se výjadřil na téma regulací kryptoměn. Andrew Yang si nemyslí, že jakýkoli právní předpis zastaví vykutálené mince Bitcoinu.

„Stojí za méně než koblihy!” SEC obohatila svůj případ proti Telegramu

Vypadá to, že regulátor není spokojený s tokeny Telegramu, které sociální platforma plánuje vydat. Ještě ani nejsou hotové a už je má takříkajíc na talíři. No nejsou ani zdaleka tak vykutálené, jako koblihy…

News | Šéf Coinbase: Dolar bude do deseti let směšný! – Zadlužení neustále roste

Generální ředitel Coinbase Brian Armstrong říká, že měna vlády, resp. centrální banky, bude považována za  „směšné peníze (funny money).” To se podle něj stane během kulatých a vykutálených 10 let – do roku 2030.

Kryptomarket

Cardano (ADA) +15 % po oznámení partnerství s PwC. Bitcoin mezitím testuje 9 000 USD

Oznámení partnerství Cardana se společností PwC doprovázelo prudké navýšení ceny mincí ADA. Spolupráce s nadnárodní účetní a poradenskou společností PricewaterhouseCoopers (PwC), se sídlem v UK!

Bull market – leden 2020 a Bitcoin na vzestupu

Celkový dojem z prvního měsíce roku 2020 je pozitivní. Leden přinesl růst na trhu kryptoměn. Kromě toho vidíme intenzivní zájem velké části světa o tuto oblast.

Týdeníky

HODL | Investice – jen spořit nestačí! Jak se stát investorem?

Musíte si uvědomit, že vaše uspořené koruny a eura neustále ztrácejí hodnotu. Děje se to pořád a naše babičky by mohly vyprávět, kolik se toho za peníze dalo koupit kdysi a jak málo hodnoty jim zbylo.

Facebookovinky #6 | Čelíme nutkání podívat se na cenu

Neustále čelíme nutkání, které nás nutí kontrolovat cenu. Neříkejte, že to tak nemáte – nevěříme! Alespoň se tomu společně můžeme zasmát…

Zprávy

Video | Kryptozprávy – Vítejte na úvodním videu! Představení kanálu a přehled krypto novinek

Odstartovali jsme vůbec první sérii videí na našem společném youtube kanálu, který jsme vytvořili společně ve spolupráci mezi Kryptohodlerem a Bitcoin skupinou. Vítejte na úvodním videu!

Kryptozprávy | Spadne XRP po IPO? Indie pozná rozsudek! iPhone hack, Čínské CBDC, těžba v Iránu, phishing na Youtube, Justin sun čelí žalobě

Ripple příští rok pravděpodobně vydá IPO, což by mohlo mít vliv na XRP. Dále jsme vás informovali o blížícím se rozsudku v Indii, o hacku iPhonu zakladatele Amazonu a bývalý náměstek guvernéra CB Číny volá po zpomalení rozvoje CBDC. Irán již licencoval přes tisíc těžařů v zemi, na youtube je phishing pod falešným účtem Ledgeru a Justin Sun je možná nejhorší zaměstnavatel roku, pokud se tedy vznesená obvinění potvrdí, což musí rozhodnout soud.

Návody

KuCoin – Kompletní recenze: burza, KCS, poplatky… Stojí za to se registrovat?

Ať už chcete začít kupovat, prodávat nebo obchodovat kryptoměny a nejste si jisti, zda je KuCoin vhodná burza, máme pro vás recenzi.

Instituce a CBDC

Deutsche Bank: Kryptoměny nezničí hotovost! Dinosaurus zatím přežije

Již dříve jsme psali o možných následcích boje s hotovostí, který je asi nejvíc patrný v Číně. S příchodem kryptoměn je stále více centrálních bank nakloněno emisi digitálních měn (CBDC). Deutsche Bank se může mýlit, pokud vidí v kryptu jen něco, co má nahradit hotovost.

Regulace

Světové ekonomické fórum vytváří „robustní“ rámec správy digitálních měn

Světové ekonomické fórum (WEF), které každoročně organizuje setkání významných osobností, novinářů a politických špiček, se zaměřilo na kryptoměny a digitální měny. Pracuje na tvorbě určitého rámce pravidel pro digitální měny na mezinárodní úrovni.

Závěr

Také tento týden byl zajímavý a pestrý. Připravil nám minimálně 3 velmi zajímavé a vykutálené výroky. Cardano má novou spolupráci. Leden byl růstový měsíc a BTC si polepšil. Věnovali jsme se začátkům investvání či budoucnosti regulací. Další množství zpráv jsme vám nabídli v kryptozprávách.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu, Twitteru a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále

KuCoin – Kompletní recenze: burza, KCS, poplatky… Stojí za to se registrovat?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *